.

.

Генерички Гроздобер Маици Имам Сон Гилдан Машки Краток Ракав Маица 180гр

Генерички Гроздобер Маици Имам Сон Гилдан Машки Краток Ракав Маица 180гр

DEN 239.20

Количината на стоката
Това е достапна

Генерички Гроздобер Маици Имам Сон Гилдан Машка Маица Со Кратки Ракави 180гр е задолжителна за секој поединец со моден напред. Направена од чист памук, оваа маица нуди меко и удобно чувство, со мало истегнување за совршено вклопување. Разновидниот и стилски дизајн го олеснува спарувањето со секоја облека, без разлика дали станува збор за секојдневно излегување или тренинг сесија. Оваа маица е исто така издржлива и отпорна на намалување, обезбедувајќи долготрајно носење. Погоден за различни прилики, како што се секојдневно носење, дома, патувања и фитнес активности, тоа е разноврсен додаток на вашата гардероба. Маичката е достапна Во Азиски големини за мажи и лесно може да се грижи или со рачно или со машинско перење. Ве молиме имајте предвид дека обезбедените мерења се земаат со облеката поставена рамно, и може да има мало отстапување од 2-4см поради различни методи на мерење. Надградете ја вашата гардероба Со Генерички Гроздобер Маици Имам Сон Гилдан Машка Маица Со Кратки Ракави 180гр и уживајте во удобноста и стилот во едно пакување. Мек и удобен материјал. Разновиден и стилски дизајн. Погоден за секојдневно носење, дома, патувања и фитнес активности.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата