.

.

Дакијан Клиренс Фустани Со Долги Ракави Женски Модни Шевови Со Шевови Со Долги Ракави Фустан Со В-Врат Женски Фустани Плус Големина Клиренс Сива 6

Дакијан Клиренс Фустани Со Долги Ракави Женски Модни Шевови Со Шевови Со Долги Ракави Фустан Со В-Врат Женски Фустани Плус Големина

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Моден Шевове Со Долги Ракави В-Вратот Фустанкарактеристики : 1. Карактеристики : секојдневен, V-врат, печатење на пес, тенок фустан.2.Материјал : Полиестер,Спандекс, Изработен од ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Овој вид облека со цврста боја е издржлива, а секојдневната облека исто така може да ве направи привлечни. 4.Повод : Секојдневен,Далиј, Роденден,Fall, Танцова Изведба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Пролет и Зима. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Зима /Aut/Пролет : женска, женска пригода : Секојдневен, Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав Како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете што добивате : 1 Еез Жени Облечи Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 89см/35.04 "Ракав : 58см/22.83 " Должина : 86см/33.86". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 94см/37.01 "Ракав : 59см/23.23 " Должина : 87см/34.25". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 99см/38.98 "Ракав : 60см/23.62 " Должина : 88см/34.65". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 104см/40.94 "Ракав : 61см/24.02 " Должина : 89см/35.04". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 109см/42.91 "Ракав : 62см/24.41 " Должина : 90см/35.43". Големина : ХХХЛ Големина. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 114см/44.88" Ракав : 63см/24.80" Должина : 91см/35.83" плус големина фустани дозвола под 1 10, женски фустани под 1 10, женски фустани со џеб, женски фустани долг ракав, женски фустани долги ракави свадба гостин, долги ракави фустани од жени, плус големина ФУСТАНИ ЗА СВАДБА. Фустани за жени, фустани за забави за жени, розови фустани за жени, есенски фустани за жени, фустани за женски забави, работни фустани за жени професионални, фустани за половината на империјата за жени, модни фустани за жени, роденденски фустани за жени, фустани за женски забави, фустани за жени работа, шифон фустани за жени, фустани за венчавки за жени. Фустанот Е Изработен Од Висококвалитетна Ткаенина, Поудобна И Мека, Малку Растеглива За Носење. Фустан Со Надуени Ракави/ Пролетни Фустани Со Долги Ракави/ Женски Миди Фустан/ Секојдневен Фустан Со Линија За Жени/ Фустани Со Обвивка/ Секси Фустан Со Врат В / Фустан Со Возбуда/ Фустан Со Набори За Жени/ Лелеав Фустан За Фотосесија/ Фустан Од Половината На Империјата За Жени/ Фустани Со Појас/ Женски Лизгачки Фустан Е Пријатно Да Ја Допрете Вашата Кожа. Суштински предмети во гардероби! Фустанот Може Да Се Спари Со Високи Потпетици И Ѓердан За Да Создаде Стилски И Елегантен Изглед. Овој Вграден Фустан За Завиткување Е Убав Избор За Забава, Свадба, Коктел, Состаноци, Ноќно Излегување, Вечера, Банкет И Други Прилики. Нашата облека е наменета За Азиски фигури, што значи дека е помала од нормалната Европска И Американска големина. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини, која може да биде наша слика или опис. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата