.

.

Долкфу Жени Плус Големина Блузи Плус Големина Жени Со Кратки Ракави 3д Печатени Врвови Маица Маица Блуза Големи

Долкфу Жени Плус Големина Блузи Плус Големина Жени Со Кратки Ракави 3д Печатени Врвови Маица Маица Блуза Големи

DEN 191.84

Количината на стоката
Това е достапна

плус големина блузи за жени блузи со кратки ракави за жени летна облека женственост жени вљубени врвови црвени врвови со плус големина совршени ракави кели зелени врвови за жени женски летни облеки чипка кошула Долкфу Жени Плус Големина Блузи Плус Големина Жени Со Кратки Ракави 3д Печатени Врвови Маица Маица Блуза Големи. ●Големина●нашата облека е азиска големина. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете една или две големини поголеми од вообичаеното. Ве молиме погледнете ја втората или третата слика за одредена големина. Questares дека Висококвалитетен Материјал : Висококвалитетен Полиестер, ткаенината е удобна, еластична и издржлива. Направени од водоотпорен материјал, мазно и меко чувство. ●ПРИЛИКИ < Одлучете се на блузи За Годишнина,Туш За Бебиња,Роденден,Секојдневен,Божиќ, Коктел И Забава, Велигден, Свршувачка,Ден На Таткото, Фестивал, Четврти јули, Дипломирање,Ноќта На Вештерките, Празник, Само Затоа Што,Марди Грас, Меморијален Ден, Ден На Мајката, Забава, Ден На Свети Патрик,. в дуксер за вратот женски јарипео блузи за жени и2к врвови чипка долна кошула плус големина блузи за жени бели долги блузи за жени да носат со хеланки кк ко., оод женски врвови јарипео блузи за жени надвор од рамото врвот лејн брајант.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата