.

.

Одеерби Лето Обични Елегантни Блузи За Жени Мода В-Вратот Маица Краток Ракав Печатење Лабава Блуза Виолетова

Одеерби Лето Обични Елегантни Блузи За Жени Мода В-Вратот Маица Краток Ракав Печатење Лабава Блуза Виолетова

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : 100% Полиестер.производ information : Season : Summer Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Collar : V-Neck Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Маица Летни Лежерни Елегантни Врвови за Жени Мода Маица Со Кратки Ракави За Печатење Со Кратки Ракави Лабава Виолетова Блуза. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. женска блузи, плус големина блузи, за жени, тренингот блузи, за жени, култури блузи, за жени, корсет блузи, за жени, излегување блузи, за жени, женска блузи dressy повик, култури блузи, секси блузи, за жени, лето блузи, за жени, симпатична блузи, за жени, женска резервоарот блузи, исклучување на рамо блузи, за жени, резервоарот на врвот мажи, долг ракав тренингот блузи, за жени, старечки блузи, излегување блузи, туника блузи да се носат со leggings, женска долг ракав блузи, бела резервоарот на врвот на жените, женска лето блузи, женска тренингот блузи, резервоарот блузи, блузи, за жени секси повик, женска блузи и блузи dressy, цевка блузи, за жени, тренингот блузи, sequin блузи, за жени, блузи, за жени, старечки резервоарот на врвот за доење, оглавник блузи, за жени, лето блузи, женски блузи, tees & блузи, пролет блузи, за жени, тренингот резервоарот блузи, за жени, дами блузи и блузи, резервоар блузи, жени блузи, бизнис секојдневен блузи, за жени, плоштад вратот блузи, за жени, резервоарот на врвот со изграден во градници, породилно блузи, dressy блузи, за жени, слатки води, исклучи рамо блузи, за жени, женска плус големина блузи, секојдневен блузи, за жени, peplum блузи, за жени, долг ракав култури блузи, за жени, црни блузи, за жени, розови блузи, за жени, еден рамо блузи, за жени, бели блузи, за жени, без ракави блузи, за жени, за сечење врвови за тинејџерски девојки, трендовски блузи, за жени, зелена блузи, за жени, црвени блузи, за жени, чипка блузи, за жени, салата блузи, за жени, racerback резервоарот блузи, за жени, леопард печатење на блузи, за жени, женски блузи, бела култури блузи, за жени, ладно рамо блузи, за жени, долг ракав блузи, за жени, атлетик блузи, за жени, блузи, за жени секојдневен домот, женска блузи повик, женска кратко sleeve блузи, долг ракав ќе излезе блузи, за жени, boho блузи, за жени, чиста блузи, за жени, основните блузи, за жени, исечени на долги ракави блузи, за жени, плус големина блузи, висок врат резервоарот блузи, за жени, бел ракав блузи, за жени, јога блузи, за жени, исечете резервоарот блузи, за жени, туника блузи, капчиња блузи, за жени, резервоар блузи, за жени, 3/4 ракав блузи, за жени, чистење на врвот на жените, женска секојдневен блузи, женска dressy блузи, цевка блузи, dressy блузи, за жени и за вечерна забава, блузи, за жени секојдневен падне, туника блузи, за жени лабава одговара, розови блузи, плескавици ракав блузи, за жени, плус големина на резервоар блузи, за жени, женска случува надвор блузи.Карактеристики : V-Врат, Секојдневни Врвови ,Печатени,секојдневна Облека,Краток Ракав,Стилски и моден дизајн, Летни секојдневни Врвови.Материјал : Полиестер.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе.Големина На Големина : XXLSize.Стил : Овие Печатени Врвови Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, облечени со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 115см/45.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата