.

.

Време и време женска вратоврска предна маица

Време и време женска вратоврска предна маица

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Лесно и ветено за вашата обична колекција, времето и вратоврската на Тру е подготвена за нешто од прошетка на плажа до вечера надвор. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. V-neckline; Стајлинг на пуловер. Кратки ракави на Долман. Врза-фронт. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Врзана маица за жени од време и Тру.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата