.

.

Женски Плажа Без Ракави Светки Фустан Сарафан Формален Фустан Чај Партија Фустан Гроздобер Фустан Обвивка Фустан Венчаница Клуб Фустан Вечер Фустан Голф Фустан

Женски Плажа Без Ракави Светки Фустан Сарафан Формален Фустан Чај Партија Фустан Гроздобер Фустан Обвивка Фустан Венчаница Клуб

DEN 335.68

Количината на стоката
Това е достапна

※● Добредојдовте Во LWZWM Shop_€ продаваме блузи, фустан, панталони, чевли и многу повеќе во широк спектар на стилови и бои, така што секогаш има еден што ќе ви се допадне и ќе бидете задоволни. Исто така, има многу стилови : кул, топло, ветроупорно, опуштено, едноставно, ретро, боемско, добредојде. да кликнете за купување. Ви Посакувам Среќен Шопинг, Искрено!. ※€éx Que Информација За Производот. Сезона : Лето. Повод : Секојдневно. Материјал : Полиестер. Дебелина : Стандард. Забелешка : дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). ※ПИ & А, ПИ-ПИ. П1 : Точно на големината? . А1 : ве Молиме погледнете ја нашата табела за големината на продавницата на производот. Измерете и изберете ја вистинската големина за купување, избегнувајте вашиот производ не одговара, ви благодариме за соработката. споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите, тоа ќе биде најдобро. еден за тебе. П2 : од кој материјал е направен? . А2 : Направено од 95%Полиестер+5%Спандекс, многу е удобно за носење и вклопување. П3 : дали е иста боја како на сликата? . А3 : се трудиме најдобро да направиме бојата е иста со нашиот фустан, но ве молиме знајте дека бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. ※€®ТАБЕЛА со ГОЛЕМИНИ qurzzrash : S Големина. : Мала Биста : 77-84см/30.31-33.07 "Половината : 71см/27.95 " Должина : 88см/34.65". Fre Големина : M Големина. : Средна Биста : 82-89см/32.28-35.04 "Половината : 76см/29.92 " Должина : 89см/35.04". Fre Големина : L Големина. : Голема Биста : 87-94см/34,25-37,01 "Половината : 81см/31,89 " Должина : 90см/35,43". Fre големина : XL Големина. : Х-Голема Биста : 92-99см/36,22-38,98 "Половината : 86см/33,86 " Должина : 91см/35,83". Fre големина : XXL Големина. : ХХ-Голема Биста : 97-104см/38,19-40,94" Половината : 91см/35,83" Должина : 92см/36,22 " (ω ω ω) Денес Се Занимава Со Голема Промоција (ω ω ω)Забелешка : За да ви дозволиме да носите тенка И фит Облека, ве молиме не заборавајте да ја изберете соодветната големина според табелата со големина на продавницата, обрнете внимание на деталите за податоците на табелата со големини, благодарам ~. Material ~ 【【€материјал е направен од мека ткаенина, здрава и удобна. Деликатниот крој додаде чувство за мода и елегантно. Совршен за секојдневно секојдневно носење за едноставен, но стилски изглед. Костум За Лето ,umn, Пролет и Зима. Совршен Подарок За Денот На Вљубените, Денот На Свети Патрик, Денот На Велигден, Божиќ, 4 јули Денот На Независноста, Денот На Мајките, Денот на Таткото, Денот На Медицинските Сестри, Денот на Трудот, Денот на Благодарноста, Нова година.Печатење Фустан Повик Прерамка Рамо Без Ракави. Имаме и други стилови на облека во нашата продавница : Цветни Копче Надолу Замав Мини Фустан Вратоврска Боја Ками Фустан Резервоар Без Ракави Женски В Врат Шпагети Ремен За Рамо Мини Фустан Без Ракави Летен Цветен Боемски Фустан Со Копче Надолу Вратоврска Боја Женско Лето Без Ракави V Вратот Течен Фустан Со Замав Со А-линија Обичен Мини Фустан Бохо Фустан. Стил : Секојдневен,Моден. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата