.

.

Слатки Шеснаесет Фустани Плус Големина Лето Обични Жени На Ракав Екипажот Вратот Лабава Бохо Фустан Со Џебови Солидна Боја Сарафан Симпатична Секојдневен Фустан

Слатки Шеснаесет Фустани Плус Големина Лето Обични Жени На Ракав Екипажот Вратот Лабава Бохо Фустан Со Џебови Солидна Боја Сарафан

DEN 479.84

Количината на стоката
Това е достапна

Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење. Пол : Жени. Јака : вратот на екипажот. Обрасци : Печатени. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА табела за облекување : . Големина : S Биста : 100cm/39.37" Рамо : 42cm/16.54" Ракав : 51cm/20.08" Должина : 127cm/50.00"Големина : M Биста : 106cm/41.73" Рамо : 43cm/16.93" Ракав : 52cm/20.47" Должина : 128cm/50.39"Големина : L биста : 112см/44.09" рамо : 44см/17.32" ракав : 53см/20.87" должина : 129см/50.79"големина : xl Биста : 118см/46.46" рамо : 45см/17.72" ракав : 54см/21.26" должина : 130см/51.18"големина : Xxl биста : 124см/48.82" рамо : 46см/18.11" ракав : 55см/21.65" должина : 131см/51.57" врвот на вратот v Има Пространа и модерна класика погодна за повеќето дами, паѓа и Изгледа Одлично со фармерки или хеланки. Мека Ткаенина, Висока Еластичност, Лесна И Дише, Тенка И Елегантна. Без разлика дали Сте Во Ветеринарна Или Која било Друга Здравствена Област, Можете Да Ја Изберете Работната Облека од Нашата Широка Палета На Бои Што Одговара на Вашиот Стил или Сектор. Краток Ракав, Цветни Обрасци, V Вратот, Лабаво Вклопување, Врвови Од Туника, Лабави Маици, Летни Врвови, Основна Маица, Секојдневна Блуза. Ова Е Празничен Подарок За Пријателите и Колегите, Сигурен Сум дека ќе Им се допадне.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата