.

.

Базиреј Женски Цврсти Летни Фустани Трендовски Фустани Без Ракави Црвени М

Базиреј Женски Цврсти Летни Фустани Трендовски Фустани Без Ракави Црвени М

DEN 415.84

Количината на стоката
Това е достапна

Тип на ставка : Женски 2023 Цврсти Летни Фустани . Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женскиматеријал : Полиестеркол : Вино,Црна, Зелена Облека Должина : Краткост : Умерен Стил : Секојдневна,Улична Мода,Стил На Подготвеност,Бохо Стил. Сезона : Пролет, Лето,Autмокација : Далиј,Забава,Одмор,Секојдневен,Патување,Одмор,Песочна Плажа. Нега на облека : Рачно перење ,миење машини и сушење на суво,не користете пакет за белило вклучени : 1 Еез Фустани. Совети : . Имаме табела со големини на сликата, ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам!Ве молиме дозволете 1-2см Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи.Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето!Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Овие женски фустани се изработени од Полиестер,меки,еластични и лесни удобни за допир и носење. Цврсто /Без Ракави/Квадратно Деколте/Кратки/Завиткајте Женски Фустани/ го прави овој фустан едноставен, но елегантен и елегантен, лесен за покажување на вашата уникатна личност. Натпревар : Лесен за спарување со чанти, ѓердани, клинови потпетици за да ја покажете вашата уникатна убавина. Погоден за забава,шопинг, надвор, дома и многу еднобојни и цветни фустани достапни за ваш избор. Обезбедете стилско и кул летно искуство.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата