.

.

Најк Машки Дри Одговара Победа Кл Голф Поло Маица Зелена Големина Мали

Најк Машки Дри Одговара Победа Кл Голф Поло Маица Зелена Големина Мали

DEN 495.84

Количината на стоката
Това е достапна

Dri-FIT Победа CL Голф Polo TEE OFF ВО УДОБНОСТ Со ребрести јака која е дизајнирана да спречи виткање, Dri-FIT Победа CL Голф Поло е направен со двојно плетена ткаенина и dri-FIT технологија за да ви помогне да останете суви и удобни. Карактеристики Сува ткаенина ви помага да останете суви, удобни и фокусирани. Редовното вклопување обезбедува опуштено, удобно чувство. Свитканите рабови на рамената напред овозможуваат природен опсег на движење. Јаката е ребреста за да помогне во спречување на виткање. 2-копче плакета обезбедува индивидуализира одговара. 100% рециклиран полиестер. Сува Победа. Поло Цврст. Лево Градите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата