.

.

ајук.у жени без челичен прстен напред затворете го градите назад плус големина беспрекорен необложен градник за голема биста

ајук.у жени без челичен прстен напред затворете го градите назад плус големина беспрекорен необложен градник за голема биста

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Долна Облека Спортски Градници Безжични Градници Спортски Градник висока поддршка табела : . Големина : 36/80 Под Биста : 78-82см/30,71-32,28" Горна Биста : 90-96см/35,43-37,80" Препорачана Тежина : 40-45кгсезе : 38/85 Под Биста : 83-88см/32,68-34,65" Горна Биста : 97-103см/38,19-40,55" Препорачана Тежина : 45-50кгсезе : 40/90 под биста : 88-93см/34,65-36,61" горна биста : 102-106см/40,16-41,73" препорачана тежина : 50-59кгсезе : 42/95 под биста : 93-97см/36,61-38,19" горна биста : 105-110см/41,34-43.31" Препорачана Тежина : 59-67, 5 kgsize : 44/100 под биста : 97-101cm/38.19-39.76" горна Биста : 108-113cm/42.52-44.49" препорачана тежина : 67.5-75kgsize : 46/105 под биста : 102-106cm/40.16-41.73" горна биста : 112-116см/44.09-45.67" препорачана тежина : 75-80кг метална брава за затворање - полесна за отворање и затворање; посигурна и Издржлива од клиповите; збогувајте се со Задната кука И Тешкотиите со очите; за оние со ограничен дофат на рамото. Целосна Слика-Чаши Се Протегаат За Да Се Приспособат На Градите, Странично Истурање; Рашири Чипка Може Да Се Покаже Во Многу Тенка Чиста Во Првите Чаши, Но Чипка Градник Дава Природен Изглед Кој е Мек и Заоблен. Градници За Жени Со Плус Големина-предниот Градник со Копче плус Големина Е Идеален за Секојдневно Носење, Особено За Жени со Поголеми Гради или Кои Имаат Потешкотии да Носат Градник со Кука и очи. Прекрасно Конструиран И Поддржувачки-Дизајнот На Долната Жица Се Одликува Со Уникатен Ремен За Браник Што Го Ожичува Вашето Тело За Максимална Удобност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата