.

.

Хауард Фудс Хауардс се радува, Оз

Хауард Фудс Хауардс се радува, Оз

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете повеќе вкус на вашата омилена храна со слатката пиперка на Хауард. Идеално е да се користи како врвот на хамбургери и жариња или како состојка во натопи, преливи и сосови. Оваа слатка црвена пиперка е направена од квалитетни состојки и има вкусен домашен вкус. Можете исто така да го додадете во сендвичи и јадења со јајца. Оваа славна пријава на Нова Англија на Хауард е производ без глутен кој е идеален да го имате при рака во вашата оставата, чајната кујна. Слатка пиперка на Хауард, 11,0 мл : Користете како лек за хамбургери, жариња и во натопи и преливи. Идеално за пријатни ленти, сендвичи и јадења со јајца. Направено со фини состојки, вклучително и дебели и слатки пиперки. Вистински домашен вкус кој е идеален да се има при рака во оставата, чајната кујна. Необичен пипер без глутен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата