.

.

Стривектин Затегнете И Подигнете Напреден Затегнувачки Крем За Вратот 1. оз

Стривектин Затегнете И Подигнете Напреден Затегнувачки Крем За Вратот 1. оз

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Подигнете ја и измазнете ја кожата со стривектин Тл Напреден Крем За Затегнување На Вратот. Овој иновативен третман против стареење е специјално формулиран за решавање на уникатните потреби на нежната кожа склона кон сувост на вратот и деколтето.Додека есенцијалните пептиди и уникатниот комплекс на керамиди работат на затегнување, подигнување и измазнување, мешавината од корен од сладунец, ѓумбир, шеа путер и други ботанички состојки се хранат со лесна хидратација и антиоксиданси кои се борат против возраста. Цели на уникатните потреби на деликатна, сува кожа на вратот. Содржи пептиди и комплекс на керамиди за затегнување, подигнување и мазност. Храни со лесна хидратација и антиоксиданси за борба против возраста. Обезбедува долготрајни резултати за затегнување и зацврстување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата