.

.

Хаски Облоги Метеоролошки Серии Предни и 2-ри Седишта подни Облоги избери: 2007-ТОЈОТА ТУНДРА

Хаски Облоги Метеоролошки Серии Предни и 2-ри Седишта подни Облоги избери: 2007-ТОЈОТА ТУНДРА

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Ставете Ја Природата цврсто на своето место. Солидните И спортски Подни Облоги на Метеоролошките Тепачи совршено се усогласуваат со контурите на вашето возење и нудат заштита од тепих што не може да се победи за што и да ве фрли природата. Нашиот Процес на Дизајнирање на Формата совршено ја формира секоја постава до деталните контури на вашето специфично возење. Нашите ексклузивни Штипки за Престој помагаат вашите облоги да бидат безбедно поставени. Нашиот спортски лагер материјал е солиден и може да се спротивстави на злоупотреба како ниеден друг. Дополнителни Карактеристики Боја : Сива. Материјал : ТПО-Термопластичен Олефин. ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 12393. Стил : Обликувани.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата