.

.

Занвин Жените Падне Мода Блузи Дозвола, Жените Кошула Маици Против Вратот Три Четвртина Ракав Печатење Маица Блуза Подарок За Жени Сина С, Подароци За Жени

Занвин Жените Падне Мода Блузи Дозвола, Жените Кошула Маици Против Вратот Три Четвртина Ракав Печатење Маица Блуза Подарок За

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : . 1. Пад Заштеди Дозвола! Занвин Жените V Вратот Блузи Три Четвртина Ракав Печатени Маица Блуза Подарок За Жени Сина С. Нашите Жени Блузи има добра пропустливост на воздухот, добра завеса, и подобар горниот дел од телото ефект. 2.Совршен Натпревар со вашите омилени шорцеви,хеланки, црни панталони, тексас фармерки, чизми до колена, сандали или високи потпетици за убав изглед. 3.Супериорната ткаенина ви овозможува да уживате во неограничената удобност и го прави вашето расположение опуштено и светло. 4.Класичната еднобојна или печатена шема го прави многу популарен во женската облека. Дизајнот е уникатен и прецизен. 5.Погоден За Секојдневно носење, Патување, Одмор, Работа, Забава, Состаноци, Филмови. Спецификации : . Бренд : Занвин. Пол : Жени. Име : Женски Врвови. Сезона : Пролет, Лето, Aut Материјал : Стил На Полиестерски Ракави : Стил На Долг Ракав : V-Боја На Вратот : Сина Боја : Тип На Шипка : Печатена/Цврста. Дебелина : Стандард. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Жени Врвови. ЗАБЕЛЕШКА : . 1.Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината. 2.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина, ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја купите. 3.Рачното мерење може Да излезе Од 1~3 см Детали За Големината На разликата (1 " =2,54 см). Табела Со Големина : Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 39см/15.35 " Должина : 59см/23.23". Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94 "Ракав : 40.5 см/15.94 "Должина : 60см/23.62". Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 42см/16.54 " Должина : 61см/24.02". Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 43.5 см/17.13 "Должина : 62см/24.41". Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 45см/17.72 " Должина : 63см/24.80". Клучни Карактеристики : ● Висококвалитетен Материјал●Растеглив, мек и дише. Висококвалитетниот и здрав материјал прави да се чувствувате удобно кога го носите. ●Летни Врвови ● Лесен, супер мек, исклучително удобен. Одлично за летниот ден. Лесен За Носење, без Брчки. Следете ги шик трендовите кои ќе ви помогнат да бидете помодерни. ①Прилика е Погодна За Секојдневна Облека, Датум, Вечера, Работа, Канцеларија, Спорт, Шопинг, Одмор, Одмор ,Секојдневно Носење итн. Ќе се заљубите во овој врв. ●Нега На облека, Рачно перење, ладно перење во машина. не избелувајте, закачувајте или исушете ја линијата. Плус Големина, женски блузи, Краток Ракав, Корсет, Резервоар, Врвови, Надвор Од Рамото, V-Вратот, Корсет, Основни Врвови, Женски Кошули, Секојдневни Кошули, Врвови Од Туника, Основни Маици, Врвови Од Цевки, Лабаво Вклопување, Печатење, Блузи, Врвови Од Пеплум, Летни Врвови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата