.

.

Inleife Женски Маици Кратки Ракави Мода Печатени Повик V-Вратот Краток Ракав Женски Лабава Маица Блуза Копче Врвови

Inleife Женски Маици Кратки Ракави Мода Печатени Повик V-Вратот Краток Ракав Женски Лабава Маица Блуза Копче Врвови

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Жени Мода Печатени Обични В-Вратот Краток Ракав Лабава Маица Блуза Блуза Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот дали носењето Стилски и моден дизајн ве прави попривлечни многу е погоден за Сите сезони Удобен материјал, погоден За различни прилики ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Информации за производот : Сезона : Сите сезони пол : женски, девојка повод : Секојдневен, Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете Што добивате : 1 Еез Жени Блуза : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см/38.58 "Ракав : 18см/7.09" Должина : 70см/27.56" . Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16 "Ракав : 19см/7.48 " Должина : 71см/27.95". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 20см/7.87" Должина : 72см/28.35" . Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 114см/44.88 "Ракав : 21см/8.27 " Должина : 73см/28.74". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120см/47.24 "Ракав : 22см/8.66" Должина : 74см/29.13 " Inleife Женски Маици Кратки Ракави Мода Печатени Повик V-Вратот Краток Ракав Женски Лабава Маица Блуза Копче Врвови. Кошули со кратки ракави за жени, кошули за жени, преголеми маици за жени, кошули, женски блузи со плус големина, кошули за жени во тренд, кошули со кратки ракави за жени, кошули со кратки ракави за жени трендовски, преголеми кошули со кратки ракави за жени, кошули со кратки ракави за жени облечени, кошули со кратки ракави за жени исечени, кошули со кратки ракави за жени опремени, кратки ракави кошули за жени, кошули за жени, преголеми маици за жени, маици за жени, кошули за жени трендовски, кошули за жени облечени секојдневно, кошули за жени секси лежерни, кошули за жени плус големина, преголеми маици за жени, преголеми маици за жени графички маици, преголеми маици за жени плус големина, преголеми маици за жени пакети, преголеми маици за женски тренинг, меки преголеми маици за жени, обични преголеми маици за жени, преголеми маици за жени гроздобер, кошули со кратки ракави за жени, кошули за жени, преголеми маици за жени, кошули за жени трендовски, кошули за тинејџерки девојки, кошули за жени облечени секојдневни, кошули со кратки ракави за жени, кошули за жени, преголеми маици за жени. Лесната ткаенина се чувствува неверојатно мека и луксузна. Лабави секојдневни врвови со цврста боја за жени, женска летна облека, женски врвови со туника со кратки ракави можат да се комбинираат со хеланки, фармерки и чизми, женски блузи и врвови секојдневни. Добро за забава, клуб, секојдневен живот, канцеларија, дом, работа, плажа, патувања и летни активности во затворени простории и на отворено.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата