.

.

Бикопу Дете Девојка Ромпер, Краток Ракав Плоштад Вратот Зајакот Печати Краток Комбинезон Ромпер+ Главата Бенд

Бикопу Дете Девојка Ромпер, Краток Ракав Плоштад Вратот Зајакот Печати Краток Комбинезон Ромпер+ Главата Бенд

DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

Дете Девојка Ромпер, Краток Ракав Плоштад Вратот Зајакот Печати Краток Комбинезон Повик Пролет Лето Ромпер+ Главата Бенд . Големина(см/инч)ttttttt t. 70Препорачана Возраст : t0-3 Месеци t Должина : t37t/t14, 57 t Bust : t40t/t15, 75 . 80Препорачана Возраст : t3-6 Месеци t Должина : t39t/t15, 35 t Bust : t42t/t16, 54 . 90Препорачана Возраст : t6 - 12 Месеци t Должина : t41t/t16, 14 t Bust : t44t/t17. 32 . 100Препорачана Возраст : t12 - 18 Месеци t Должина : t43t/t16, 93 t Bust : t46t/t18. 11 . Спецификација. Стил : секојдневен. Сезона : пролет лето . Материјал : мешавина од памук . Јака : квадратен врат . Ракав : кратки ракави . Шема : зајак . Пакет Вклучувајќи. 1 * ромпер. 1 * главата бенд . Пријателски Совети. Ако времето е лошо или се случи природна катастрофа, производот нема да испорача навреме. Се надевам дека ќе ми простиш. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : ромперот За бебиња е направен од висококвалитетен материјал за мешавина од памук. Мека ткаенина со функции за апсорпција и вентилација на влага, еластична и лесна, се грижи за кожата на вашето бебе. СИМПАТИЧЕН ДИЗАЈН : ромперот има краток ракав, квадратен врат, отпечаток од зајак, копчиња за меѓуножје, а краткиот комбинезон за деца е за пролет лето и fall, со розова лента за глава. МНОГУ ПРИЛИКИ : ромперите се погодни за рекреативни дневни прилики, како што се шопинг, забава, клуб, одмор, патување, фотографија или дом, итн. ЛЕСНО СОВПАЃАЈТЕ : ромперот за деца може да биде секојдневен фустан што ќе одговара со ветробран, палто, патики за да создаде разновиден модерен изглед на бебето. БЕЗБЕДНОСНО ОСИГУРУВАЊЕ : костимот за бебиња за надворешна облека има природно печатење во боја гарантира дека штетните хемикалии нема да дојдат во контакт со кожата на бебето. Комплетот има 1пц ромпер+ 1пц лента за глава.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата