.

.

Ново новороденче носии за бубачки, Л.

Ново новороденче носии за бубачки, Л.

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Ова е идеален костум за Ноќта на вештерките или фенси фустан! Новини за малечки костуми за бубачки, L : Грижа : Чиста сунѓер. Големина : 2t. Материјал : 100 проценти полиестер. Табелата со големина ќе варира според костумот. Погледнете детална табела со големина. Willе ви треба Adobe Acrobat Reader за да ја видите графиконот за големина. Подгответе го Adobe Acrobat Reader Now.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата