.

.

Киа Спектра 7Р Магента Црвена Метална Квартна Боја За Автомобил Авто Камион

Киа Спектра 7Р Магента Црвена Метална Квартна Боја За Автомобил Авто Камион

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Комплетот вклучува 1 Литар премиум уретанско основно палто ова е вистинска уретанска подлога исто како и ОЕ финишот на вашиот автомобил. Дизајниран за апсолутна издржливост и прецизно совпаѓање на бојата. Нашиот универзален основен слој може да се користи со било кој квалитетен уретан или полиуретан јасен слој. Ова е вистинска уретанска подлога исто како и ОЕ финишот на вашиот автомобил. Дизајниран за апсолутна издржливост и прецизно совпаѓање на бојата. 1 : 1 Сооднос На Мешање со соодветен температурен опсег на редуктор. Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот! . Надворешен Код На Боја : Т. Е. - 7Р-Киа-Спектра-Г-ДИН-БКК-Г097. За Автомобил или Камион : Киа Спектра 7Р Магента Црвен Металик.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата