.

.

Tuphell Industries Топли зимски желби кригла Божиќен празник зелен празник Дизајн на зборот Cancanvas wallидна уметност од уметникот Викторија Борхес

Tuphell Industries Топли зимски желби кригла Божиќен празник зелен празник Дизајн на зборот Cancanvas wallидна уметност од уметникот

DEN 639.68

Количината на стоката
Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка од 1,5 инчи дебела . подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Викторија Борхес. Димензии : 24 x 1,5 x 24 инчи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата