.

.

Реверзибилни шарени почетни нараквици во виножито од Пинк Бо - црвено

Реверзибилни шарени почетни нараквици во виножито од Пинк Бо - црвено

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Цврст кабел од не'рѓосувачки челик од 4мм. Нежните заоблени врвови за удобност. 25мм алуминиумски диск шарм. Реверзибилен. Целосна боја. Ротирачки центар. Високо полиран или IP позлата со реверзибилни шарени почетни нараквици во виножитото со розова кутија - црвена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата