.

.

Бинмер Жени Краток Ракав Печатени Плус Големина О-Вратот Маици Печати Краток Ракав Графички Маици Блузи На Дозвола Плус Големина М

Бинмер Жени Краток Ракав Печатени Плус Големина О-Вратот Маици Печати Краток Ракав Графички Маици Блузи На Дозвола Плус Големина

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Забелешка : нашата вистинска големина е различна од табелата со големини, ве молиме погледнете ја табелата со големини на фотографијата, водичот за големина не е наш, ве молиме не користете! ! ! Ако не ја пронајдете вистинската големина, можете да не контактирате за обработка. Жените Печатени Плус Големина О-Вратот Маици Печати Краток Ракав Графички Маици Врвови Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Карактеристики : Стилскиот и модниот дизајн ве прават попривлечни убави. Одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Женска Маица Памучна Секојдневна Смешна Маичка За Печатење Букви За Дама Јонг Девојка. Информации : Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Пол : Женски Материјал : Полиестерски Стил : Слатко, Слатко Вклопување : одговара на големината како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија. Содржина на пакетот : 1 х Маица. Големина Шема. Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88см/34.65 "Рамо : 40см/15.75 " Должина : 63см/24.80". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 94см/37.01 "Рамо : 43см/16.93 " Должина : 69см/27.17". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37 "Рамо : 46см/18.11 " Должина : 71см/27.95". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 104cm/40.94 "Рамо : 48cm/18.90 " Должина : 72cm/28.35". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 110cm/43.31 "Рамо : 51cm/20.08 " Должина : 75cm/29.53". Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 118cm/46.46 "Рамо : 53cm/20.87 " Должина : 76cm/29.92". Големина : XXXXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 124cm/48.82 "Рамо : 56cm/22.05" Должина : 79cm/31.10 " жени плус големина врвови клиренс животно; бели блузи за жени со кратки ракави жени големини плус;жени плус големина блузи краток ракав на дозвола. женски туника со кратки ракави врвови сиви камо кошули v вратот;врвот за жени плус 3xl;врвот за жени дозвола слободен товарни. блузи за вежбање со кратки ракави за жени лабаво вклопување; женски кошули со копчиња со кратки ракави надолу бели;ромпери со кратки ракави за жени летни облечени. јасамбак 2023 женски летен секојдневен комбинезон со кратки ракави против вратот;црвени блузи за жени облечени елегантни плус големина;розови блузи за жени облечени елегантни плус големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата