.

.

Мелроза Авенија вегански кожни колени со високи блок -потпетици чизми

Мелроза Авенија вегански кожни колени со високи блок -потпетици чизми

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Елегантен, висок чизми што е стилски со секој чекор. Овие чизми со високи колена од Мелроус Аве имаа класичен стил со пети во форма на бадем и блок пета. Пернизираните табани ве одржуваат пријатно во текот на целиот ден. 2-1/2 ”блок пета. Висина на вратилото : 14 ”; Обем на вратило : 14-3/4 ”. Внатре затворање на поштенски патенти. Бадем пети. Перничена влошка за цел ден удобност. 100% веган и без суровост. Рачно изработено горно; Рачно изработена надворешна плоча. Совршен подарок за неа. Избришете чиста. Увезени. Cootsенски кожни кожни колени високи чизми од авенијата Мелроус.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата