.

.

Боуке Мода Жени Велосипедизам Пешачење Спортски Шорцеви Плажа Кратки Панталони, ве молиме купете една или две големини поголеми од нормалното

Боуке Мода Жени Велосипедизам Пешачење Спортски Шорцеви Плажа Кратки Панталони, ве молиме купете една или две големини поголеми

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава со подготвена да оди од Пазарот На Џојбај.Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена. Модни Жени Велосипедизам Пешачење Спортски Шорцеви Плажа Кратки панталони изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење, Одличен за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Материјал : Полиестерски Стил На Панталони : Права Декорација : Нема Тип На Шема : Тип На Цврсто Затворање : Еластичен Стил На Половината : Тип На Секојдневно Вклопување : Редовна Должина : Кратко Пакување вклучува : 1 ПАРЧИЊА Кратки Панталони Големина На Половината Должина На Колкот Л 70-90см/27,55-35,43" 99см/38,98" 33см/12,99" Големина : Л Половината : 70-90см/27,55-35.43" Колк : 99см/38.98" Должина : 33см/12.99" Големината Е Премногу Мала, Ве Молиме Купете Една или две големини ПОГОЛЕМА од Нормалната, 1см=0.39 инчи. Погоден за спорт, како што се јога, спортови на отворено, возење велосипед, трчање итн. Материјалот е удобен и прицврстен на кожата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата