.

.

Машки Краток Ракав Откачи Полиестер Џеб Поло

Машки Краток Ракав Откачи Полиестер Џеб Поло

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Изработена од 100% мек полиестер за раце со завршница што ја отстранува влагата, оваа кошула ве одржува ладни кога ништо друго не прави. Обоени за да одговараат на копчињата го комплетираат изгледот и 10 индустриски бои за перење нема да исчезнат. Ослободување на почвата со фитилна завршница; Обоена за да одговара на предното копче на мат, обложена плоча; ребро плетена модна јака.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата