.

.

Едноставно Дејзи 18 18 Сини летни пикник салфетки, сет од 4

Едноставно Дејзи 18 18 Сини летни пикник салфетки, сет од 4

DEN 223.84

Количината на стоката
Това е достапна

Со комбинација на смели бои и стил на плажа, ќе ја сакате едноставно Дејзи 18 "x 18 " Сини летни пикник салфетки од нашата едрилица, сонце и забавна колекција. Поставете ја масата со овие салфетки за да го оживеете вашиот простор за јадење со крајбрежна вибрација. Направено од ткаенина отпорна на брчки поли Твил, нашата салфетка за вечера мери 18х18 инчи. Дизајнот е отпечатен од едната страна, а рабовите на Хемед им даваат на овие салфетки чист, готов изглед. Тие лесно се грижат со машинско миење и суво суво. Ова и сите дизајни од нашата колекција Sail, Sun, & Fun ќе го направат вашиот дом зрачен. Едноставно Дејзи 19 „X 19“ Летна пикник геометриска салфетка за печатење, сет од 4 : 19 „x 19“. Сет од 4. полиестер. Достапно во разни бои.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата