.

.

Данскин сега женска атлетизност 12 'Inseam Bermuda со џебови

Данскин сега женска атлетизност 12 'Inseam Bermuda со џебови

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Одморете се од панталони и шорцеви за изведба со овој Данскин сега женски 12 "Inseam Bermuda со џебови. Овие удобни шорцеви имаат две странични џебови со еластична лента за половината и влечење. Одлично за надворешна пролет и лето тренингот. Достапно во разновидни бои. Дансски Сега женски 12 "Inseam Bermuda со џебови : 90% памук, 10% спандекс. Машинско миење ладно. Данскин сега. Бермудски шорцеви. 12 "Inseam. 2 странични џебови. Еластична лента за половината w/ влечење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата