.

.

Колекција на ournourneуни женски талесеса слајд рамни сандали

Колекција на ournourneуни женски талесеса слајд рамни сандали

DEN 351.84

Количината на стоката
Това е достапна

Колекцијата Taleesa By Journee изгледа како изработка на совршен летен ден! Оваа сандала за слајдови има квадратен отворен пети за современ изглед. Детали за клучот на вампир, мека веганска кожа и постепено стапало го комплетираат дизајнот. Во колекцијата Journee, нашите стилови на сандали ќе бидат совршени за секоја пригода. Без разлика дали тоа е формален, деловен или обичен фустан, овие сандали ќе бидат совршен натпревар. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . сандали. Секојдневен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата