.

.

Инктастично Скокање Со Падобран Јадете Спиење Скокање Со Падобран Повторете Маица Со Долги Ракави

Инктастично Скокање Со Падобран Јадете Спиење Скокање Со Падобран Повторете Маица Со Долги Ракави

DEN 415.84

Количината на стоката
Това е достапна

Скокач со падобран подарок со смешно јадење спиење скокање со падобран повторете цитат Претходно намален 100% памук 6.1 унца долг ракав маица. Двојна игла зашиени деколте и ракави. Четвртина се сврте. Рамо до рамо снимање. Возрасни : С, М, Л, XL, 2 XL, 3xl Долги Ракави Маица. Инктастично Скокање Со Падобран Јадете Спиење Скокање Со Падобран Повторете Возрасна Маица Со Долги Ракави Машка 0040 Црна ХХЛ. Скокање со падобран цитат со потресен стил дизајн за љубителите на тандем скокање со падобран. 5.0 мл., претходно намалена 100% памучна унисекс маица, Беспрекорна јака од 1х1 ребро, манжетни за ребра, скриени шевови. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер е 50/50 памук/полиестер. Официјален инктастичен производ отпечатен во Соединетите држави. скокач со падобран инструктор слободен падобран падобран падобран машки возрасни облека облека маичка hws.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата