.

.

Калтренд Предни Кофи Неосупремни Капаци За Седишта за 2003 Година-Нисан Мурано - НС314-04НА Сина Влошка И Облога

Калтренд Предни Кофи Неосупремни Капаци За Седишта за 2003 Година-Нисан Мурано - НС314-04НА Сина Влошка И Облога

DEN 3014.08

Количината на стоката
Това е достапна

Калтренд Предни Кофи Неосупремни Навлаки За Седишта за 2003-2005 Нисан Мурано - НС314-04НА Сина Влошка и Трим со / посебен потпирач за глава со двојни седишта за напојување со странични воздушни перничиња со двојна рачна лумбална глава на плажа? Одење на риболов или кампување во близина на езеро? Загрижени сте за следење кал или вода во вашето возило? Неосупремата е совршено решение за активен животен стил. Изработени од висококвалитетен материјал сличен на мокар, Неосупремните навлаки на Седиштата На Калтренд цврсто се вклопуваат, се спротивставуваат на елементите и го одржуваат вашиот оригинален тапацир сув. Како И Сите капаци На седиштата Во Калтренд, нашите Неосупремни капаци на седиштата не се Само 100% Направени во САД, туку и нашите материјали се набавени од тука во САД. ПРЕЦИЗНИ КОФИ ЗА СЕЧЕЊЕ со посебен потпирач за глава со двојни седишта за напојување со странични воздушни перничиња со двојно рачно лумбално, Премиум навлаки за седишта во Неосупремен стил се прецизно исечени и прилагодени според фабричките спецификации на возилото. УВ ЗАШТИТЕНИ - Нашите неосупремни навлаки за седишта за автомобили имаат специјализирана ткаенина третирана СО УВ заштита, зачувувајќи го животот и изгледот на капаците на седиштата на вашето возило во годините што доаѓаат. Водоотпорен-Специјализираната ткаенина за покривање на седиштата за автомобили го содржи нашиот потпис Калтренд водоотпорен за да помогне во продолжување на животниот век и изгледот на капаците на седиштата. Одговара Изберете : 2003-2005 НИСАН МУРАНО и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата