.

.

Лилјаците Вртат-А-Движење со Светлосно Шоу За Проекција На Строб

Лилјаците Вртат-А-Движење со Светлосно Шоу За Проекција На Строб

DEN 1054.40

Количината на стоката
Това е достапна

Создадете возбудлив лебдечки светлосен дисплеј со овој Вител На Лилјаци Со Движење со Светлосно Шоу за Проекција на Строб. Светлината за проекција на строб е енергетски ефикасна и вклучува дворен удел за лесно поставување на отворено. Светлината е исто така на вртливата за да ја достигне совршената положба. Лилјаците Вртат-А-Движење со Светлосно Шоу за Проекција На Строб.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата