.

.

Куристан Ресифе Стриа Текстура Внатрешен Надворешен Тепих, 2 '3 7 ' 10

Куристан Ресифе Стриа Текстура Внатрешен Надворешен Тепих, 2 '3 7 ' 10

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Откријте Ја колекцијата Текстура На Текст На Куристан Ресифе стриа од внатрешни/надворешни килими за сите временски услови што зрачат со природни нијанси и недооценена елеганција, обезбедувајќи топла и добредојдена средина во вашиот дом. Дизајнирани за без напор да се координираат со најновите трендови на мебел на отворено, истовремено сместувајќи различни стилови на внатрешен дизајн, како што се крајбрежје, селска куќа, преодна, современа, модерна, бохо и фарма, овие издржливи теписи за подрачје прикажуваат наизменични ленти во боја за да создадат привлечни геометриски обрасци кои се одлични и за внатрешна и за надворешна употреба. Издржлив во неговото јадро, колекцијата Текстура Стриа нуди удобност за боси нозе кога се користи на отворено. Изработен со употреба на 100% Полипропилен, Подобрен Со Влакна, Секој килим може да се пофали со долговечност заедно со извонредна удобност што ги прави идеални за домови со деца и домашни миленици поради нивните својства што лесно се чистат, УВ стабилизација за зачувување на бојата и нивната отпорност на мувла и мувла. Без разлика дали се подобруваат дворовите, сончевите простории, палубите, базените или внатрешните влезови, ходниците, дневните соби, семејните соби, кујните, трпезариите, спалните соби, бањите и пералните, овие разноврсни внатрешно-надворешни килими ќе го трансформираат секој простор во стилски рај. Тешко За Сите Временски Услови-Овој срдечен тепих во областа е одличен и за внатрешна и за надворешна употреба. Издржлива конструкција за да се спротивстави на абење во области со голем сообраќај. Дете и миленичиња пријателски премногу. Лесно За Чистење-Чистење, правосмукалка или миење со помош на црево. Овој гламурозен тепих погоден за отворено го издигнува вашето кампување на "глампување". Вода, мувла и мувла отпорни, 100% Влакна-подобрена Кортрон полипропилен. Долготрајната боја нема да исчезне на сончева светлина-УВ стабилизирана. Се одликува со структурирана, рамна конструкција. Моќ-се појави Во Белгија. 1-година ограничена гаранција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата