.

.

Време и време женски пушан миди фустан

Време и време женски пушан миди фустан

DEN 366.72

Количината на стоката
Това е достапна

Необичен изглед за сончев ден - време и измамениот фустан на Тру го одржува вашиот изглед женствено, стилски и удобен. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : полу-опремена. Должина : MIDI; хитови под коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави со ленти за шушкање. Ockебови : 2 странични џебови од цвест. Карактеристики : квадратно деколте; Сместена каросерија. Womenенски без ракав пушан фустан од време и Tru.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата