.

.

Сребрен фармерки копродукции за машка Зак Опуштена се вклопуваат фармерки со права нозе, големини на половината 28-44

Сребрен фармерки копродукции за машка Зак Опуштена се вклопуваат фармерки со права нозе, големини на половината 28-44

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Прави фармерки со нозе со темно индиго миење сребрени фармерки копродукции, машка Зак опуштена фит фармерки со права нозе под директен тексас - за момчето кое сака да биде удобно и да изгледа добро, Зак седи веднаш под половината и има опуштено вклопување низ колкот и бутот. Тој е дизајниран во тексас за истегнување на перформансите со крајна флексибилност и подвижност за момци кои секогаш се во движење. Овој пар има темно миење на индиго со рачно пескарење и обрасци на размахване и е завршено со класична права нога . седи веднаш под половината со опуштен колк и бутот. Деним за истегнување на перформансите со крајна флексибилност и подвижност. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува. 19 "Отворање на нозете, 30/32/34/36" ИНСЕАМИ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата