.

.

Атлетски работи Брзо суво Поло за мажи и големи мажи, до 3xL

Атлетски работи Брзо суво Поло за мажи и големи мажи, до 3xL

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Без разлика дали работите надвор, со тенденција на некоја работа за заостаната двор, трчање работи или само лежејќи се дома, овој атлетски работи Брзо суво Поло -машка машка и голема машка, ви дава сè што сакате во врвот на изведбата. Заедно со својата атлетска вклопување и активна силуета, овој брз сув кратки ракави поло е направен со мини мрежа за саќе што овозможува многу дишење. Лесната ткаенина е дизајнирана со технологија за влага за влага Driworks која ја апсорбира потта, ве одржува суво и удобно за целодневно носење. Оваа маичка има рефлексивна топлинска заптивка на раката и е исто така без ознака за леснотија и удобност во движење. Не пропуштајте ја оваа ексклузивна ставка денес! Добијте го вашето брзо суво поло денес! Интернет ексклузивно. 74% рециклирана поли/ 26% поли. Активно вклопување. Технологија за влага за губење на влага. Ткаенина за дишење. Краток ракав. Јака врат. Рефлексивна топлинска заптивка. S-3 XL. Без ознака. Машина за перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата