.

.

Начин да го прославиме гарланд со спреј од Марди Грас, 6 '

Начин да го прославиме гарланд со спреј од Марди Грас, 6 '

DEN 251.04

Количината на стоката
Това е достапна

Подгответе се да се забавувате на најважниот Марди на годината со нашиот начин да го прославиме гарнитурата за прскање на Марди Грас. Одликувајќи се со екстравагантен блескав дизајн на златен спреј со зелени и виолетови мониста прикачени на секој крај, оваа венец е токму она што ви треба за да го облечете вашиот дом за претстојниот празник. Совршено е за создавање декоративна фокусна точка на вашиот камин мантил, правење централен дел за поставување на вашето кафе или крајна маса, или облекување на вашето дрво Марди трева до деветте. Бидете сигурни да ја спарите оваа извонредна венец со подеднакво прекрасни украси и украси од патот да ја прославите колекцијата Марди Грас за да го завршите празничниот изглед на вашиот дом. Подгответе го вашиот дом подготвен за Марди Грас со нашиот начин да го прославиме гарнитурата за спреј од Марди Грас. Начин да го прославиме Марди Грас, спреј за спреј, 6 ' : Марди Грас акцент дома украс. Гарланд има блескав дизајн на спреј со повеќе мониста поставени низ целиот свет. Декорирани со традиционални златни, виолетови и зелени бои. Одлично за додавање на изгледот на други украсни парчиња или за облекување на вашето дрво Марди Грас. Едноставен и зачудувачки начин да додадете празничен допир во вашиот дом или канцеларија. Мерки 6 '(1,8м).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата