.

.

Georgeорџ Машки покриени со половината на половината на Georgeорџ, редовните брифинзи за боксери за нозе, 10-пакувања

Georgeорџ Машки покриени со половината на половината на Georgeорџ, редовните брифинзи за боксери за нозе, 10-пакувања

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете удобност во вашата секојдневна гардероба со овие ултра-меки брифинзи за боксерски долна облека од Georgeорџ! Изработени со технологија за памук и влага за влага, овие модерни боксери на боксери имаат необврзувачки споеви и покриена лента за половината дизајнирана да се движи со вас од ден на ноќ. Плус, тие се лесни за грижа - само машинско миење ладно по потреба. Направено со цврсти материи : 100% памук од рингспун и хитер : 50% ринг -памук, 50% полиестер. Плетете со мек, памук од рингспун. Удобност покриена лента за половината за удобност без копање. Slatlock Seams и задниот панел за персонализирано вклопување. Функционална врзана мува што ја држи својата форма. Не-обврзувачки ленти за нозе за вклопување во престој. Технологијата за влага за влага ве одржува ладно и суво. Контрола на мирис. Без ознака за да се спречи иритација. Пакет од 10. Машината што се пее. Цврсти материи : 100% памук на прстени; Heathers : 50% Ringspun памук, 50% полиестер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата