.

.

Организатор на џебни мрежи

Организатор на џебни мрежи

DEN 816.32

Количината на стоката
Това е достапна

Чувајте најразлични предмети уредни и лесни за наоѓање со главните теми преку организаторот на вратата. Има девет џебови во различни големини за држење чевли или други обувки, како и очила за сонце, чанти и многу други додатоци. Со вклучените куки, овој висина организатор се вклопува во секоја стандардна врата. Ставете го на внатрешноста на плакарот или на друго место, така што вашите предмети се брзи и лесни за враќање кога е потребно. Организатор на џебови од 9 џебови Пева : одговара на која било стандардна врата. Има чевли, чанти и други облека и додатоци. Организаторот на главните места вклучува куки за виси. Јасен материјал овозможува брза идентификација на содржината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата