.

.

Јака # Големина Бела

Јака Големина Бела

DEN 799.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ова Е Јаката #76 Големина 14 Бела. Овој #76 е одличен класичен предмет за јаки и каишки од нашата колекција додатоци и облека за миленичиња по намалена цена под 30 долари не можеш да пропуштиш. Ново. Јаки за кучиња и Каишки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата