.

.

Моќни Шепи Напредни, влечни чорапи за кучиња со Засилен Прст, Црна И Сива, Сивилото се вклопува до фунти

Моќни Шепи Напредни, влечни чорапи за кучиња со Засилен Прст, Црна И Сива, Сивилото се вклопува до фунти

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Моќните Шепи се разумно решение за влечење базирано на чорапи за кучиња. Изработени се од памук и еластични за удобност, вклопување и прилагодливост. Моќните Шепи имаат многу намени, од помагање на постарите кучиња со проблеми со мобилноста, артритис или дисплазија на колкот и помладите со влечење на лизгави површини. Тие ги штитат и шепите и дрвените подови. Тие се исто така многу модерни со многу стилови и бои за избор. Други употреби се заштита од топлина/студ/мраз и ВО Р.в. и На Чамци за зафат. Влечење, Мобилност : Ја Подобрува слободата, движењето и зафатот. Превенција Од гребење : Чувајте ги ноктите на кучињата од гребење на тврдо дрво. На отворено : мраз, снег И Заштита од Топлина. Мода : Симпатична, забавна и стилска. Специјализирани Употреби : на чамци ,v и во возила во движење од сите видови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата