.

.

Црвен џемпер за миленичиња Аргиле, мал

Црвен џемпер за миленичиња Аргиле, мал

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Осигурете се дека вашиот крзнен придружник изгледа најдобро со овој симпатичен џемпер за кучиња со црвена облека со црвена облека. Овој џемпер има црвен, црн и сив дизајн на аргиле за џемпер од класичен стил во кој вашето кученце ќе изгледа толку убаво внатре. Плус, удобното, без ракави, му овозможува на вашето домашно милениче да се движи слободно, за да можат да шират обични кучешки вибрации. Оваа облека е одлична за прошетки на ладно, свежо утро, играње во снег или играње со пријатели во паркот за кучиња. Достапно во повеќе големини, можете да го изберете оној што најдобро одговара на вашето кученце. Бидете сигурни да проверите други додатоци за облека за да го завршите изгледот. Соберете го џемперот за кучиња со црвена облека со црвена облека денес! Супер мека и пријатна. Го одржува вашето кученце топло во студените денови на паѓање. Дупка за поводник за лесна предвремена и одете. Машина за перење. Лесно влечење/исклучување. Разновидни забавни дизајни. Добивка во големини XS-S-M-L.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата