.

.

Ellвезден бутик за миленичиња, го сакам татко ми Худи

Ellвезден бутик за миленичиња, го сакам татко ми Худи

DEN 238.40

Количината на стоката
Това е достапна

Дајте му на вашето домашно милениче малку стил со оваа 100 проценти полиестерска худи. Stвезден бутик за миленичиња, го сакам татко ми Худи : Дајте му на вашето домашно милениче малку стил со оваа 100 проценти полиестерска худи. Миење на рацете. Овој пакет содржи 1 Худи. Доаѓа во големини помеѓу XX и L. секоја се продава одделно. Мерења : xxs- 11 "до 13"; Xs- 13 "до 15"; S- 15 "до 17"; М- 17 „до 19“; Л- 19 „до 22“. За најдобро вклопување, измерете го вашето куче од основата на вратот до основата на опашката.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата