.

.

Touchdog ® 2-Во-Windowpane Плетенка Куче Јакна Со Појавување На Реверзибилни Куче Мат

Touchdog ® 2-Во-Windowpane Плетенка Куче Јакна Со Појавување На Реверзибилни Куче Мат

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

На Touchdog 2-во-1 Windowpane Плетенка Куче Јакна Со Појавување Реверзибилна Куче мат има појавување на прозорецот плетен волна третирани Полиестер Егзо-школка шема. Мешаната егзо-школка Е Исто така Дише и малку Флексибилна. Јакната За Кучиња има двојни Тешки велкро ремени за стомак под вратот и околу половината и специјално внатрешно обложени Со Високо Квалитетен Полиестер Зашиен Со Дијамант со двојни ремени за проширување на нозете за дополнителна стабилност или издржливост со процеп на поводник долж задната страна. Креветот За Миленичиња е Обратен со топол и удобен акцентиран третиран мешан памук сличен на Шерпа, кој нежно го гушка телото. Душекот За Миленичиња има и двојни ремени кои се обвиткуваат и се врзуваат кога се навиваат. Се продава како комплет за совпаѓање од 2 парчиња. Димензиите На Подлогата За Кучиња се разликуваат врз основа на големината на Јакната, прочитајте подолу за големината. Достапно во Повеќе Бои и Големини. СПЕЦИФИКАЦИИ ЗА ГОЛЕМИНА : Во (Инчи) "Назад" Должина е Од Вратот До Опашката : * Видете ја табелата со слики ЗА приближување НА големината ЕКСТРА МАЛА : Јакна : Назад : 8.3" Градите : 17.7" Вратот : 12.2" КРЕВЕТ : 31.5" х 21.7" МАЛА : Јакна : Назад : 11.8" Градите : 21.7" Вратот : 13.8" КРЕВЕТ : 39.4" х 25.6" Средно : Јакна : Назад : 15" Градите : 24.4" вратот : 15.7" КРЕВЕТ : 39.4" Х 25.6" Голем : Јакна : Назад : 18.9" ГРАДИТЕ : 29.9" вратот : 16.9" КРЕВЕТ : 47.3" Х 29.5" Екстра Голем : Јакна : Назад : 22.8" градите : 34.6" вратот : 18.9" Кревет : 47.3" - 29.5" се одликува Со Продаден Заедно 2-во-1 кариран Тон-На-Тон Соодветен Кучешки Капут И Душек За Кревет За Миленичиња. Надворешната Обвивка На Кучешката Подлога и Јакната е Составена од Ултра-Мазна Мешавина Од Полиестер и Памук со додаден спандекс за способност и удобност на истегнување. Задната Страна на Подлогата се чувствува како многу удобна мека волнена ткаенина, додава супериорна топлина и удобност. Мат лесно се тркала и се преклопува со вградени акцентирани жици За врзување, Јакната Има Процеп на Поводник долж грбот. Достапни во Повеќе Големини и Бои, Димензиите На Подлогата се разликуваат врз основа на големината на Јакната, прочитајте го описот за големината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата