.

.

Зимски Водоотпорен Милениче Куче Мачка Качулка Јакна Комбинезон Облека Дожд Палто

Зимски Водоотпорен Милениче Куче Мачка Качулка Јакна Комбинезон Облека Дожд Палто

DEN 359.84

Количината на стоката
Това е достапна

Зимски Водоотпорен Милениче Куче Мачка Качулка Јакна Комбинезон Облека Дожд Палто Плус Големина Боја : Црвена,Сив Материјал : Памук,Кадифена Прилика : Секојдневен/Партиски Модел : Ракав Со Пруги : Долг Ракав Вклучен : 1 X Табела со Големина на Палто : Големина Заден Врат Bust XS 7.48"/19 CM 7.87"/20 CM 11.02"/28см 9,45"/24см 9,45"/24см 12,60"/32см 11,42"/29см 11,02"/28см 14,17"/36смл 13,39"/34см 12,60"/32см 15,75"/40СМХЛ 15,35"/39СМ 14.17"/36см 18.11"/46см Ватиран Обложен Пуфер,Чувајте Го Вашето Куче Топло И Удобно Во Ладно Време. Прекрасен дизајн. 5 Големини, одговара за сите раси на кучиња, мали средни или големи кучиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата