.

.

Раскал Флетс-Назад Кон Нас-Винил

Раскал Флетс-Назад Кон Нас-Винил

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Делукс 180 грама винил лп притискање. 2017 ослободување од земјата музика суперѕвезди. Со 16 кариера #1 на нивното име, вокалната група Раскал Флетс ја одржува својата репутација за заразни химни Со нивниот високо очекуван 10-ти студиски албум Назад кон Нас. Како најпродавана кантри вокална група во изминатата деценија, тие продадоа над 23,4 милиони албуми и над 33,7 милиони дигитални преземања ширум светот. Раскал Флетс се исто така најнаградуваната селска група во изминатата деценија која заработува над 40 трофеи од Акм, Цмс и многу повеќе. Кантри пејачката Лорен Алена се појавува на песната "Дали Сте Среќни Сега";, која беше ко-напишана од сите тројца членови на Раскал Флетс. Деталите Доаѓаат Наскоро.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата