.

.

Манхајм Пароброд-Свеж Воздух-Винил

Манхајм Пароброд-Свеж Воздух-Винил

DEN 576.00

Количината на стоката
Това е достапна

Двојно винил лп притискање. Свеж Воздух 8 е албум На Манхајм Пароброд, првично објавен во 2000 година. Тоа е последниот албум во серијата Свеж Воздух и се заснова на темата бесконечност.Албум Песнидиск 1 : 1. Главни Наслови2. Ден Делови3. Интермедија 84. Ноќна Забава5. Божици во Шуматадиск 2 : 1. Големата Експлозија2. Леонардо3. Фракталсдиск 3 : 1. Водопад2. Кругот На Љубовта 4 : 1. Пароброд 2. Срцето и Пердувот Манхајм Пароброд-Свеж Воздух 8-Винил.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата