.

Операција : Mindcrime [2 LP] Операција : Mindcrime се смета за еден од најголемите концептни метални албуми на сите в

Ограничен седум инчен винил притискање Песната е предводена од хипхоп архитект Ц Л Мазна, кој ја достав�

Ограничен винил лп притискање вклучувајќи бонус ЦД издание Дигитално ремастерирано и проширено издани

Винил лп притискање Овие душевни оригинали се предадени генерација по генерација и секогаш им се гаран�

Остин, уметничката За снимање Со седиште Во Тексас, Витни Роуз, треба да ја објави својата петта студиск�

Преиздавање на винил од четиринаесеттиот студиски албум На Елтон Џон, 21 на 33 години, ремастериран во све

Членството Во Електричните Фини Бендови кун Наринс е секогаш во ротација и опфаќа неколку генерации, од

Винил лп притискање 2013 издание, третиот албум Од Шкотскиот АлтРок бенд Потребен ни Е Лек, снимен Во Глаз�

Џозефин ФостерЈас Сум Сонувач (ВИНИЛ НОВ) Етикета : Оган Рекордсформат : Lprelest Датум : 12 Ноември 2013 No На Дис

Џез Вокалисти Четвртиот Албум на 180г Винил! Во Мај 2011 Година, Во Студиото Ларс Нилсонс Ниленто надвор Од �

Делукс 180 грама винил лп притискање 2017 ослободување од земјата музика суперѕвезди Со 16 кариера #1 на нивн

Двојнолп верзија 180 грама винил; портата ракав Тапанарот Луис Хејс, најпознат од неговата работа Со Кано

Двојно винил лп притискање Свеж Воздух 8 е албум На Манхајм Пароброд, првично објавен во 2000 година...

Ограничена зелена боја винил лп притискање За прв пат на винил албумот со целосна должина од 2011 година �

Мек Милер * Говорница К И Д С., 2020медиа : Нане, 2х лп винил рекордс : Нане, фабрички запечатени, гејтфолддвој

Ограничено притискање на винил ЛП од 180 грама сместено во врвна јакна со мека завршница На допир Семејст

(((влуба))) враќање со новitualуал на вселенски беспилотни летала (првиот на ЛП) АМуКиа се осврнува на иднина

Најголемото од сите соул дуо, Сем (Мур) и Дејв (Пратер) го донесоа звукот на црната црква на поп музика со �

Во оригиналните белешки на оваа снимка, пишува Мајк Сигер, цитат;песните на овој албум беа снимени од ко�

Лп верзија Пмг претстави преиздавање На Оби Ониохас Сакам Да Ја Почувствувам Твојата Љубов, првично обј

Хари И Мек е дуо единица на харуоми Хосоно (Хари) и Макото Кубота (Мек).Тие се блиски пријатели од 1970тите, �

Малигатор с диско наследство со винил реизданија ОД 1978тите IV (Златниот Допир) и 1980ТИТЕ VII (Вие Сте Оној), с

Талботите беа една од првите значајни вокални групи од Бермуди што добија меѓународно признание Групат

Винил лп притискање Месиallат Сала е албум во живо На Канадскиот рок бенд Јапандроиди Снимен е на 24 октом�

Притиснато на 180грама винил Сиен Фуегос претставува преиздавање На Пакистанската Помада Од Триото Шлип

Овој 12инчен беше објавен пред Понатамошните Авантури На Лорд Квас во целосна должина Насловна страница

Ограничено притискање на винил ЛП од 180 гм Пијанистот Херби Хенкок ја покажа целата широчина на својата

Асакава МакиНишто Да Се Изгубиова Е 23тиот албум На Маки Асакава, во кој учествуваат Боби Вотсон, Тони Ме�

Ако сеуште не сте слушнале За Давениците, ќе бидете на пат! МНОГУ Оваа постава на искусни ветерани го тре

Ограничен црвен винил лп притискање во портата јакна 2017 ослободување од мелодичните хард рокери Со сос�

Седми студиски албум од пејачката родена Во Барбадос Со Сингловите "Дијаманти" и "Остани", албумот влезе

Плодниот Јапонски продуцент Т5УМУТ5УМУ изгради репутација во последните неколку години поради неговат�

Голема Круна Евиденција е горд да се претстави за прв пат на 45 две песни извлечени од еден од бруклинс на

Ограничено притискање на винил ЛП од 180 гм сместено во пакување на гејтфолд Гитаристот Грант Грин ги ист

Нацртано од 3 сесии Во 195859 Година, Домашното Готвење стои како еден од најдлабоко почувствуваните, душев

За серијата сесии што ги поставија темелите за кариерата На Вили Нелсон и на тој начин го сменија текот �

TLCs цитат; Creepquot; И цитат;Водопади; и двајцата се камени ладни убијци од златното доба На Американскиот R, и

Двојно 180гм црн винил лп притискање Дизајн И распоред На Роб Џонс и Џеј Шо Вклучува лагер белешки од комп

Д А Фостер е вистинската работадлабок блуз и Р&Б пејач од прв ред, правејќи безвременска музика со долго�