.

.

Белата Самојед Куче Милениче Животинска Нараквица Љубовен Синџир Јаже Украс Нараквица

Белата Самојед Куче Милениче Животинска Нараквица Љубовен Синџир Јаже Украс Нараквица

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : оваа елегантна нараквица е прилагодлива помеѓу 17,5 см - 22,5 см (6,8 инчи-8,8 инчи), за да одговара на многу големини на зглобот. Ширината е 2,5 См (0,9 инчи)Класификација : Нараквица, Додаток, Нараквица Карактеристика : -сеопфатен додаток за носење облека-повеќеслоен дизајн на кожени јажиња-Дизајниран со две изопачени кожни јажиња-метален сребрен тон "бесконечност"знак и "Љубов" Привлечност-убава алтернатива за да одговара на различни стилови на носење, вклучувајќи елегантни, елегантни, секси, рок или кул итн.- Одличен подарок за вашите пријатели, момче, девојка, сопруга, сопруг Или семејства Материјал : -Нараквица : квалитетна и издржлива кафеава кожа-Привлечност : количина на метален пакет : 1 х нараквица овој производ може да се персонализира. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Белата Самојед Куче Милениче Животно Нараквица Љубов Синџир Јаже Украс Нараквица.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата