.

.

Имитан Деца Атлетски Чевли Патики Со Тркалезни Прсти Дебели Тренери За Ѓон Училиште Удобна Магична Лента За Дишење Темно Сина-5Ј 5,5 И

Имитан Деца Атлетски Чевли Патики Со Тркалезни Прсти Дебели Тренери За Ѓон Училиште Удобна Магична Лента За Дишење Темно Сина-5Ј

DEN 495.84

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Момчиња, Момче, Деца, Детски Стил : Детски Патики, Тренери, Чевли За Трчање, Обични Чевли Тип На Шема : Еднобојна : Небесно Сина-1, Темно Сина-1, Црна Зелена-1, Небесно Сина-2, Темно Сина-2, Црна Зелена-2 (По Избор)Големина : САД 10С, САД 11С, САД 11.5 Ц, САД 12С, САД 13С, САД 1Ј, САД 2Ј, САД 2.5 И, САД 3ј, 3,5 Усд, 4ј Усд, 4,5 Усд, 5,5 Усд, 5,5 Усд, 6,5 Усд, 6,5 Усд (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Мрежен Материјал За Ѓон За Облека : Тип На Евахел : Рамно Прицврстување : магичен тип на тапети : ВИСИНА НА ТРКАЛЕЗНА ЦЕВКА : НИСКА СЕЗОНА : ПРОЛЕТ, ЛЕТО, FALL, ЗИМСКИ ПРИЛИКИ : СЕКОЈДНЕВНИ, ДНЕВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Мрежеста ткаенина материјал горниот, дише и мек, ги прави нозете на вашето дете удобни и дише.2. Ѓон против Лизгање : лесен надворешен ѓон ЕВА, нелизгачки и отпорен на абење, го прави вашето дете да оди и да трча постабилно и не е лесно да падне.3. Лесно Чувство : целиот чевел има ултра-лесно чувство што ќе ви помогне да ги одржите нозете лесни. Дише, лесните чевли се поудобни за носење.4. Мути бои и големини опционално. Погоден за : внатрешен, надворешен, играње во парк, одење надвор, одење на училиште, трчање, пешачење, џогирање итн.Содржина на пакетот : 1 Пар Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) УДОБЕН И ИЗДРЖЛИВ ЃОН : овие врвни атлетски детски чевли се изработени со меки стапала и материјали за дишење. Нуди ултра лесна поддршка. КАРАКТЕРИСТИКИ ШТО не СЕ ЛИЗГААТ : стисокот НА ѓонот ЕВА може ефикасно да спречи лизгање и да ја обезбеди безбедноста на децата. ЛЕСНИ МАТЕРИЈАЛИ : нашите чевли за момчиња и девојчиња се изработени од мрежеста ткаенина што дише и ева материјал кој е неверојатно лесен и стилски. БЕЗ ВРЗАНИ ВРВКИ : стил На Магична лента, нема потреба да врзувате чевли, што ќе им олесни на децата да облекуваат или соблекуваат чевли. ПРИЛИКА : Погоден за секојдневно, училиште, трчање, играње, пешачење, тенис, пешачење, играње, џогирање, спорт, на отворено, патување, одмор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата