.

.

Слика РЦ скокање автомобил, скок и изведува акробации над пречки, далечинско контролирано возило лансира до, 2,4GHz, на возраст од 14+ години

Слика РЦ скокање автомобил, скок и изведува акробации над пречки, далечинско контролирано возило лансира до, 2,4GHz, на возраст

DEN 764.32

Количината на стоката
Това е достапна

Спин, сврти, флип! Изведете акробации и трикови со Curper Image RC скокачки автомобил! Ова далечинско контролирано чудо може да скокне до 18 инчи за да исчисти пречки или да скокне на платформите. Автомобилот исто така се врти и танцува на музика. Приклучок за полнење на батеријата во возилото со вклучен кабел за полнење за да се напојува за неговите импресивни скокови. Далечинскиот управувач од 2,4 GHz се напојува со 2 батерии ААА (не е вклучена). Два режими на возење пред да започнете да го возите вашето возило, изберете кој режим сакате да го користите. Со притискање на неговите тркала, вашиот автомобил ќе биде поодговорен и ќе може подобро да маневрира околу пречките. Одржувањето на нејзините тркала се прошири му дава на возилото подобра стабилност. Карактеристики : Далечинско контролиран скок со скокање скокнува до 18 инчи се врти, врти и се врти на притисок на звучните ефекти на копчето, ги прават акробациите уште позабавни гуми што апсорбираат шок 2,4 GHz далечински управувач што може да се надополнува во портата за полнење на автомобилот што се наоѓа на долната страна Од далечинскиот управувач на возилото зема 2 батерии ААА (не е вклучено) Пакетот вклучува : далечински управуван автомобил далечинско полнење кабел подготвен да скокне за радост? Кликнете на Додај во количката сега! RC Comping Car : Преземете нови пречки со футуристичкиот изглед на RC скокање од поостра слика!. Скока до 18 инчи : Одете од рамен терен на платформа или прескокнете преку пречки со своето пролетно лансирање! Гуми што апсорбираат шок заграда за удар и може да се прошират или повлечат . далечински контролирано : маневар преку вртења со далечински управувач со една рака и џојстик. Далечинскиот управувач од 2,4 GHz го прави поштенскиот автомобил преку пречки и скок од самото место на самото место со опсег од 20 до 25 метри . се врти, се врти, флипс : џојстикот контролира на кој начин оди автомобилот, а пет дополнителни копчиња го прават автомобилот да се сврти, флип , танц, и спин!. Звучни ефекти : Прекрасните звучни ефекти го прават уште позабавно! Автомобилот танцува и се врти на музика, додека звуците на вселенскиот брод се случуваат со секој чекор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата