.

.

Дуксери За Женска Улична Облека Дуксери Зимска Облека Графички Жолта 2xl

Дуксери За Женска Улична Облека Дуксери Зимска Облека Графички Жолта 2xl

DEN 272.96

Количината на стоката
Това е достапна

Сезона : Зима и fall. Пол : Жени. Материјал : Полиестер( Памучна Твила). Декорација : Никој. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузална. 1pc sweatshirtfall Пот Кошули Големина на табелата : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 55см/21.65" Должина : 68см/26.77"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 106см/41.73" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 56см/22.05" ДОЛЖИНА : 70СМ/27.56"големина : л сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 112см/44.09" рамо : 50см/19.69" ракав : 57см/22.44" ДОЛЖИНА : 72СМ/28.35"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 еу : 40 биста : 118см/46.46" рамо : 52см/20.47" ракав : 58см/22.83" должина : 74см/29.13"големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 124см/48.82" РАМО : 54СМ/21.26" Ракав : 59см/23.23" Должина : 76см/29.92" колокација : оваа уникатна блуза е добра за жените и девојки. Со Вашите Омилени Шорцеви, Хеланки, Црни Панталони, Тексас Фармерки Итн., Одлично За Секојдневно, Секојдневно, Бидете Сигурни Дека Ќе Ви Се Допадне. Материјал : Оваа Унисекс Тркалезна Кошула Со Пуловер Со Долг Ракав Е Изработена Од Полиестер. Обезбедува Меко И Удобно Чувство, Малку Еластично. Без Пилинг, Не-бледнее, Лабава и Удобна Блузи. Дише, Меко, растегливо. Уникатните Стилови Претставуваат Мода, Модерна И Трендовска. Прави Да Изгледате Помодерно. Одлично Е За Лесно, Секојдневно Носење.Се Препорачува За Сите Возрасти. Големина : Големина Работи Мали, Препорачуваме 1-2 Големина До.(Тоа Ќе Биде Поудобно.). Дизајн : Долг Ракав, Врат на екипажот, Лабав, Течен, Симпатичните Кошули Едноставниот Дизајн Ве Прави Да Изгледате Повеќе Стилски. Слатки Дуксери,Женски Модни Дуксери И Дуксери,Дуксери За Тинејџерки,Дуксери За Улична Облека,Женски Дуксери,Дуксери Со Патент За Жени,Дуксери за Жени,Пуловер За Женски Дуксери,Руно,Патент,Преголеми, Долги Ракави/.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата